Discussion about this post

User's avatar
Popescu Ana-Maria's avatar

Mulțumim, ce ați făcut voi puțini înțeleg. Dumnezeu să îi ierte pe toți, au luptat într-un război care nici măcar nu era al țării lor.

Muresan Bogdan's avatar

Au murit ca sa ne scape de cancerul rusesc. De mizeria ruseasca. Glorie eroilor!

1 more comment...

No posts

Ready for more?