Doar despre ruși? Și cum puteți face deservicii mai mari patriei…… da unde sunt rușii? Oare voi sunteți? Prea anti români sunteți și plăcuți rușilor…. Dar așa sunt patrihotii….. cu dronele cum rămâne? Nu va intreseaza? Voi sunteți rezerviștii care va jertfiți pentru patria….?
Mulțumim, ce ați făcut voi puțini înțeleg. Dumnezeu să îi ierte pe toți, au luptat într-un război care nici măcar nu era al țării lor.
Au murit ca sa ne scape de cancerul rusesc. De mizeria ruseasca. Glorie eroilor!
Doar despre ruși? Și cum puteți face deservicii mai mari patriei…… da unde sunt rușii? Oare voi sunteți? Prea anti români sunteți și plăcuți rușilor…. Dar așa sunt patrihotii….. cu dronele cum rămâne? Nu va intreseaza? Voi sunteți rezerviștii care va jertfiți pentru patria….?